Een terugblik….. A reflection 2020!

Als nieuw bestuur gingen we positief en met goede hoop 2020 in.

Vol goede moed werden veel zaken aangepakt, in februari introduceerden we onze nieuwe website en n geweldig mooie kalender (met veel mooie banen)

Helaas in maart werden ook wij als bestuur, zoals ieder ander, overvallen door het COVID 19 virus. Het leek voor ons als bestuur nog haast onmogelijk om aan het organiseren van evenementen te denken voor de rest van 2020….. Maar gelukkig, na n periode van lockdown kregen we groen licht mits ons hielden aan ‘de nieuwe regels, protocollen en maatregelen’

Wij als bestuur hebben geprobeerd (zo goed als ging) ons aan te passen en met succes 5 open trainingen, 1 voorjaarstrainingen en 7 wedstrijden georganiseerd!!!

Wij zijn jullie allen, rijders, bacos, ehbos, Rick en iedereen die we vergeten zijn heel dankbaar voor het overwinnen van de vele obstakels die hiermee gepaard gingen!!

Blijf gezond en laten we met z’n allen hopen op n beter en makkelijker seizoen 2021…????

Met liefs!

Thijs de Vries

Gijs en Ellis Baron

Ad v Lokven

Carrie Ruisbroek

Over and out Carrie x ????

English

As a new organization we had high hopes for 2020. By February we had a new website, introduced new classes and planned a very interesting calender!

Then in March, we and everyone else got affected by the enormity of COVID 19. At this time it looked almost impossible that any events, anywhere would be able to go ahead during 2020. But thankfully we were given a green light to go ahead cautiously with the (new words of the year) protocols and maatregelen ( rules)!!!

We as bestuur adapted our entire season and managed successfully to complete 5 open trainings, 1 official voorjaars training and 7 competition days.

We are very thankful to all of our riders, bacos, Rick, livetiming people, the organisation at Midland Circuit Lelystad and of course our own organization for dealing with all the obstacles that we all faced during this year.

Stay safe and healthy and fingers crossed for an easier 2021 season!!

Thijs de Vries

Gijs en Ellis Baron

Ad v Lokven

Carrie Ruisbroek.